Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla
Neformaliojo vaikų švietimo būreliai 2019/2020 m.m.
Vadovas:
Šarūnas Beivydas
Vieta:
futbolo aikštelė 
Savaitės diena: 
trečiadienis 
Laikas: 
14.00 – 14.45 val.
Vadovė: 
Laura Gruodienė
Vieta:
117 kab.
Savaitės diena: 
antradienis
Laikas:
13.05 – 13.50 val.
Liaudiškų šokių kolektyvas
„Sukutis I” (1 kl.)
Vadovė:
Daiva Bagdonienė
Vieta:
salė
Savaitės diena:
pirmadienis 
Laikas:
13.05 – 13.50 val.
 Liaudiškų šokių kolektyvas
 „Sukutis II” (3 kl.)
Renesanso šokių kolektyvas
„Arcus”  (3 kl.)
Vadovė:
Daiva Bagdonienė Vieta:
salė
Savaitės diena: 
trečiadienis
Laikas:
13.05 – 14.45 val.
Vadovė:
Daiva Bagdonienė
Vieta:
salė 
Savaitės diena: 
ketvirtadienis 
Laikas:
13.05 – 13.50 val.
Lėlių teatras „Šeškiukai” (2b kl.)
Vadovės:
Rūta Upenieks  
Vaiva Karklelienė
Vieta: 207 kab. 
Savaitės diena: 
antradienis
Laikas: 
13.05 – 13.50 val.
Pop choras „Garsiukai” 
Vadovė: Loreta 
Aleksandravičienė
Vieta: salė
Savaitės diena: 
antradienis
Laikas:13.05-13.50 val.
Vieta: 213 kab.
ketvirtadienis 
Laikas: 
13.05 – 13.50 val.
 
„Anglų kalba kitaip” (2 kl.)
Vadovė: 
Rasa Džiavečkienė
Vieta:
120 kab.
Savaitės diena: trečiadienis
Laikas:
13.05 – 13.50 val.
Dailės terapija (spec. poreikių vaikams)
Vadovė: 
Daiva Maminskienė
Vieta: 
215 kab. 
Savaitės diena: 
trečiadienis
Laikas: 
13.05 – 13.50 val.
„Anglų kalba kitaip” (3 kl.)
Vadovė: 
Rasa Džiavečkienė
Vieta: 
206 kab. 
Savaitės diena: 
ketvirtadienis
Laikas: 
13.05 – 13.50 val.
 Dailė 
Vadovė:
Vilija Kačanauskienė Vieta:
206 kab.
Savaitės diena: trečiadienis 
Laikas:
13.05 – 14.45 val.
„Anglų kalba kitaip” (4 kl.)
Vadovė: 
Ingrida Baužienė 
Vieta: 
210 kab. 
Savaitės diena: 
ketvirtadienis
Laikas: 
13.05 – 13.50 val.
 Keramikos studija „Molio Motiejukas”
   
Vadovė: 
Viktorija Bitinaitė Stankevičienė 
Vieta: 
213 kab. 
Savaitės diena: pirmadienis 
Laikas: 
14.00 – 14.45 val.

Šiuolaikinių šokių kolektyvas „Liuoksiukai” (1-4 kl.)
Vadovė: 
Rima Česevičienė Vieta: 
salė 
Savaitės diena: penktadienis 
Laikas: 
13.05 – 13.50 val.
 „Šeškiukų gamtos laboratorija”
Vadovė: 
Jūratė Mocartienė
Vieta: 213 kab. Savaitės diena: 
antradienis
Laikas: 
13.05 – 13.50 val.


„Sportas-sveikata“ (2-4 kl.)
Vadovės:
Nijolė Tamulienė 
Lilijana Zmitrovičienė  
Vieta:
stadijonas/salė   
Savaitės diena: antradienis
Laikas:
13.05 – 13.50 val.

 Klubas „Gudručiai” (1 kl.)
Vadovė: 
Laura Gruodienė
Vieta: 
117 kab. 
Savaitės diena:
trečiadienis 
Laikas: 
13.05 – 13.50 val.
Futbolas (1-2 kl.)
 Klubas „Gudručiai” (2 kl.)
Futbolas (3-4 kl.)
Vadovas:
Šarūnas Beivydas
Vieta:
futbolo aikštelė 
Savaitės diena: 
penktadienis   
Laikas:
14.00 – 14.45 val.
 Klubas „Gudručiai” (3 kl.)
Vadovė:
Vita Zakienė
Vieta:
206 kab.
Savaitės diena: 
121
Laikas:
12.10 – 12.55 val.
„Jaunieji žurnalistai” (3-4 kl.)
Vadovė:
Vita Zakienė
Vieta:
206 kab.
Savaitės diena:
antradienis
Laikas: 
13.05 – 14.45 val.
„Seniūnų klubas” (2-4 kl.)
Vadovė: 
Rasa Džiavečkienė 
Vieta: 
120 kab. 
Savaitės diena: 
antradienis
Laikas: 
13.05 – 13.45 val.
Mokami būreliai
·   VšĮ „Lietuvos šachmatų mokykla“ (šachmatai)
·   Vilniaus TKM klubas „NIAT-NAM“ (rytų kovos menai)
·   Sporto klubas SHIN (karate)
·   VšĮ „Robotikos akademija”
·   Keramikos būrelis
·   Anglų kalbos būrelis 1 klasei
·   Anglų kalbos būrelis 3 klasei
·    Anglų kalbos būrelis 4 klasei