Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla
Mokiniui pagalbą teikiantys specialistai
Žydra Jackūnienė
Vyresnioji logopedė

Ligita Monkevičienė
Vyresnioji specialioji pedagogė (vaiko priežiūros atostogos)

Regina Petkevičienė
Specialioji pedagogė

Rima Erdogan
Specialioji pedagogė

Daiva Bagdonienė
Vyresnioji socialinė pedagogė

Agnė Kriščiūnaitė
Socialinė pedagogė 

Živilė Paulauskaitė
Psichologė
Administracija
Direktorė
I vadybinė kategorija, edukologijos (švietimo vadybos šakos) magistrė
(8 5) 246 8767
Priėmimo laikas  
I – 7.30-11.00, 13.30-17.30, II – 14.30-16.00, III –  7.30-11.00, 13.30-17.30, IV – 7.30-11.00, 13.30-16.00, V – 7.30-11.00      
  Kviečiame trečiadieniais 16.00-17.00 val. pokalbiams su direktore „Trečiadienio arbata“.  
Pavaduotoja ugdymui 
Ligita Monkevičienė
(8 5) 246 8281
Pavaduotoja ugdymui
Rasa Džiavečkienė
III vadybinė kategorija
(8 5) 246 8281
Pavaduotojas ūkio reikalams
Gintaras Jukna
(8 5) 246 8281
Raštinės vadovas
Rasa Petrauskaitė
(8 5) 246 8767
L.e.p. pavaduotoja ugdymui
Regina Petkevičienė
I vadybinė kategorija
(8 5) 246 8281
rastine@seskinespradine.vilnius.lm.lt
Mokytojai
Loreta Aleksandravičienė                                                                                                 
 Muzikos mokytoja

Daiva Bagdonienė
Šokio mokytoja metodininkė

Šarūnas Beivydas
Neformalaus ugdymo pedagogas

Vilija Bertašienė
Vyresnioji pradinių klasių mokytoja                                                                                                          
2b kl. vadovė                                                                                                                          

Viktorija Bitinaitė-Stankevičienė
Neformalaus ugdymo pedagogė

Rima Česevičienė
Šokio mokytoja

Rasa Džiavečkienė
Vyresnioji anglų kalbos mokytoja                                                                                                   

Rima Erdogan
Vyresnioji pradinių klasių mokytoja
3c kl. vadovė

Laimutė Gailienė
Vyresnioji pradinių klasių mokytoja                                                                                                       
1c kl. vadovė

Zina Gineikienė
Pradinių klasių mokytoja
3d kl. vadovė

Laura Gruodienė
Pradinių klasių mokytoja
3a kl. vadovė

Karina Garamova-Naseckienė
Anglų kalbos mokytoja

Vilija Kačanauskienė
Neformalaus ugdymo pedagogė

Vaiva Karklelienė
Muzikos mokytoja metodininkė

Zita Kuzmienė
Pradinių klasių mokytoja metodininkė
2c  kl. vadovė

Kornelija Lisinaitė
Neformalaus ugdymo pedagogė

Daiva Maminskienė
Pradinių klasių mokytoja metodininkė
2-4e spec.  kl. vadovė

Jūratė Mocartienė 
Pradinių klasių mokytoja
4c  kl. vadovė

Rūta Narčytė                                                                                        Muzikos mokytoja

Dangira Petkevičienė
Vyresnioji pradinių klasių mokytoja
2a  kl. vadovė

Rasa Petrauskaitė
Vyresnioji pradinių klasių mokytoja

Diana Slepakovienė
Pradinių klasių mokytoja metodininkė

Roma Stacevič
Vyresnioji pradinių klasių mokytoja
1a  kl. vadovė

Adelė Trimakienė
Tikybos mokytoja metodininkė

Rūta Upenieks
Vyresnioji pradinių klasių mokytoja
3b  kl. vadovė

Rimtė Urbaitė                                                                                                                             Vyresnioji pradinių klasių mokytoja                                                                                                     
1b kl. vadovė

Vita Zakienė
Vyresnioji pradinių klasių mokytoja
4b  kl. vadovė

Lilijana Zmitrovičienė
Vyresnioji pradinių klasių mokytoja
4a kl. vadovė
Mokiniams ir mokytojams pagalbą teikiantys specialistai
Auksė Poškevičienė
Bibliotekininkė 

Lina Štelmokaitienė
Mokinių sveikatos priežiūros specialistė 

Gintaras Jukna
Inžinierius-kompiuterininkas 

Jurgita Stiklioraitytė
2-4e spec. mokytojos padėjėja

Genovaitė Motuzienė
3a klasės mokytojos padėjėja

Agnė Kriščiūnaitė
1a  klasės  mokytojos padėjėja

Greta Juodkaitė
1c klasės mokytojos padėjėja

Loreta Drazdauskienė
3d klasės mokytojos padėjėja

Irena Lisinienė
3b klasės mokytojos padėjėja

Rūta Narčytė
2c klasės mokytojos padėjėja

Kristina Jankevičienė
1a klasės mokytojos padėjėja

Alma Lazauskė
Pradinių klasių mokytojų padėjėja
Mokyklos taryba
Aušra Steckienė
Mokyklos tarybos pirmininkas/ tėvų atstovas

Laimis Kuklierius
Mokyklos tarybos pirmininko pavaduotojas/ tėvų atstovas

Vita Zakienė
Mokyklos tarybos sekretorė/mokytojų atstovas

Daiva Bagdonienė
Tarybos narė/ mokytojų atstovas         
                                                                                       
Zina Gineikienė
Tarybos narė/ mokytojų atstovas

Raimonda Liogytė  
Tarybos narė/ tėvų atstovas

 Ovidijus Pukys                                                                                                                        
Tarybos narys/ tėvų atstovas

Rimtė Urbaitė
Tarybos narė/ mokytojų atstovas

Tėvų komitetas
1a Karina Vigura    
1b Toma Skeirienė
1c Rasa Baltaragienė
2a Raimonda Liogytė
2b Renata Šturienė
2c Jelena Juodišienė
3a Dalia Kureišienė
3b Jekaterina Ruškulienė
3c Romualdas Pacenka
3d Jūratė Tumėnienė
4a Aušra Steckienė
4b Vaida Brokolė
4c Ina Čereškienė
2-4e Greta Nyderytė 

Darbo grafikai