3 klasių mokinių matematikos olimpiada

Vasario 19 d. pasveikinti mokyklos trečiokai – matematikos olimpiados nugalėtojai: 3a klasės mokiniai Kęstutis (II vieta) ir Linas (I vieta), 3b klasės mokinys Gilius Gilbertas (III vieta) ir 3c klasės mokinys Armandas (II vieta). Linkime Linui sėkmės dalyvaujant Vilniaus miesto matematikos olimpiadoje.

Tarptautinio edukacinio konkurso „Olympis 2023 – Rudens sesija” rezultatai

Džiaugiamės aktyviu mokinių dalyvavimu edukaciniame konkurse „Olympis“. Laimėti 4 medaliai, gauti 43 diplomai ir 15 padėkų. Pažymėjimus gavo trys mokytojos – jų  mokiniai dalyvavo edukaciniuose konkursuose. Tai Dangira Petkevičienė, Jūratė Mocartienė ir Vita Zakienė. Linkime sėkmės kituose konkursuose!

Pergalė respublikiniame „Knygos pristatymo” konkurse

Sveikiname 4b klasės mokytoją Rimtę ir mokinius Adelę, Izabelę ir Nojų! Mokiniai dalyvavo respublikiniame „Knygos pristatymo” konkurse. Jų pristatytos A. Lindgren knygos „Pepė Ilgakojinė” vaizdo įrašas „Facebook” platformoje surinko daugiausiai balsų. Vaikai džiaugiasi puikiais prizais – knygomis ir stalo žaidimais. Prizus draugiškai pasidalino. Didžiausią stalo […]

Sofia – dailaus rašto konkurso laureatė

Sveikiname 3a klasės mokinę Sofia Kemi Laval tapus Vilniaus miesto 2- 4 klasių mokinių dailaus rašto konkurso „Atrask rašto paslaptį” II etapo LAUREATE.