1–4 klasių mokiniai dalyvavo stovykloje „Aktyviai, draugiškai, sveikai“, kurios metu turiningai ir aktyviai leido laiką keliaudami po įvairius Lietuvos miestus ir miestelius.Stovyklos metu vaikai dalyvavo įdomiose edukacijose, kurių metu gilino žinias apie Lietuvos istoriją, tradicijas bei kultūrinį paveldą.
Mokiniai išbandė įvairias kūrybines veiklas – žiedė puodus, pynė odines apyrankes, rišo tradicines lėles, susipažino su senoviniais lietuvių žaidimais ir juos išbandė praktiškai, kepė riestainius ir obuoliukus. Kelionių metu stovyklautojai mėgavosi gamta – braidė ežere, kopė į aukščiausius piliakalnius, stiprino draugystę, ugdė bendradarbiavimo įgūdžius ir patyrė daug džiugių emocijų.
Ši stovykla vaikams suteikė ne tik naujų žinių bei įspūdžių, bet ir skatino aktyvų laisvalaikį, bendrystę bei pažinimo džiaugsmą, kurie dar ilgai išliks jų atmintyje.
Mokytojos Daiva Bagdonienė ir Jūratė Mocartienė






