Balandžio 9 d. 3c klasės mokiniai lankėsi Swedbanko Finansų laboratorijoje. Tai unikali erdvė, padedanti išmaniai ir įdomiai susipažinti su pagrindinėmis ekonomikos ir asmeninių finansų valdymo temomis, suprasti, kaip planuojamas biudžetas, kodėl svarbu taupyti, kodėl reikia turėti tris taupykles ar kas yra atsakingas skolinimasis, kokie pinigai pasaulyje ir Lietuvoje buvo pirmieji, kaip kovoti su „graužike“. Visa tai pateikta pasitelkiant išmaniąsias technologijas bei žaidžiant interaktyvius žaidimus. Gavę vertingų patarimų, mokiniai mokėsi tinkamai skirstyti pinigus. Edukacija mokiniams labai patiko.

Po edukacijos mokinukai apsilankė Sakurų žydėjimo šventėje, Čiunės Sugiharos sakurų parke. Gausiai žiedais apsipylusios sakuros nepaliko abejingų mokinių, kurie grožėjosi ir skubėjo įsiamžinti su rožiniais ir baltais, tarsi ant pievos nusileidusiais debesimis.

Mokytoja Jūratė Mocartienė