Gegužės 31 – oji. Mokyklos kiemas.  Paskutinė mokslo metų pamoka. Visiems. Rikiuojasi mokiniai, mokytojai, tėveliai. Įnešamos mokyklos ir Lietuvos vėliavos. Skamba mokyklinis himnas. Baigiasi mokslo metai. Kažkam pirmieji, kažkam jau paskutinieji… Mokyklą paliekančių ketvirtokų dovana – suolas su rožių puokšte. Ji tiems, kurie buvo drauge su jais ir tiems, kurie dar sugrįš į šią mokyklą. Skamba palinkėjimai, įteikiamos padėkos, pasirašoma Garbės knygoje, suteikiama Šeškiuko garbės nominacija jos nusipelniusiems, skamba dainos, šokiai ir … paskutinieji mokyklos direktorės Dianos  namų darbai. Kaip čia jų nepamiršti?! Ir kyla į dangų ketvirtokų balionai su svajonėmis… Tegu jos pildosi. Šiltos ir turiningos vasaros VISIEMS!