Balandžio 12 d. 1a, 1b ir 1c klasių mokiniai nekantriai laukė susitikimo su miškininku, ornitologu,fotografu Mindaugu Ilčiuku. Gamtininkas yra sukaupęs įvairiausių paukščių plunksnų kolekciją. Tai pati didžiausia plunksnų kolekcija Lietuvoje. Edukacijos metu svečias papasakojo apie inkilus ir jų gyventojus, apie plunksnų svarbą paukščių gyvenime. Paukščiams plunksnos suteikia galimybę ne tik skristi, bet ir užsimaskuoti ar išsiskirti aplinkoje. Pagal plunksnas galima spręsti apie paukščio gyvenimo būdą ir sužinoti daug kitos informacijos. Mokiniai turėjo galimybę apžiūrėti, paliesti įvairių paukščių plunksnas, o vėliau susidomėję vartė plunksnų kolekcijos albumus. Dėkojame Huberto tėčiui už iniciatyvą organizuojant edukaciją.

Mokytoja Vilija Bertašienė