1-ų kl. mokiniai

Vilius izunovas, Eivilė Miceikaitė, Karina Kuznecovaitė, Emilija Jurgel, Tomas Tilinga, Visgirdas Paliūnis, Milana Bajadžijeva, Monika Bulovaitė, Tomas Tilinga, Viktorija Steckaitė, Saulė Simuntytė, Gabrielė Ertmonaitė, Domantas Purvys, Martinas Šapovalovas, Vėjus Veinšreideris, Toma Izabelė, Valaitytė Emilis, Aleksandras Gelažius, Aidas Ališauskas, Greta Jurėnaitė, Urtė Pabrėžaitė, Martina Gurinovaitė, Vytautė Kaniukaitė, Laura Gružytė, Tomas Narbutas, Eglė Atroškaitė, Austėja  Kravčenkaitė, Gustė Luščinskaitė, Aistė Kurkutytė, Skirmantė Galčiūtė, Pijus Riauba, Augustas Binkis, Deimantė Naidzinavičiūtė, Jokūbas Bukinas, Liepa Černiauskaitė, Milda Macytė, Ugnė Gluosnė Kiaušaitė.

2-ų kl. mokiniai

Upė Baravykaitė, Izidorius Bielskis, Urtė Dapkutė, Jokūbas Drungilas, Jokūbas Gudelis, Elžbieta Klevaitė, Guoda Makauskaitė, Monika Pukytė, Marija Ravinskaitė, Ernestas Terminskas, Mėta Trimonytė, Gytė Vitkauskaitė, Elinga Rimkutė, Eglė Rupeikytė, Erikas Burinskis, Austėja Dusevičiūtė, Kotryna Meškelytė, Gustė Petkevičiūtė, Agnė Rakštytė, Sima Šulskutė, Liepa Verbliugevičiūtė, Deimantė Žemaitytė, Žilvinas Žiedelis, Saulė Labulytė, Audinga Pilinkaitė, Akvilė Žiemininkaitė, Edilija Markauskaitė, Agnė Valiulytė, Matas Rumšas, Upė Meliukštytė, Mila Molčanova, Paula Kavaliauskaitė, Šarūnė Dagilytė, Ernestas Tilinga, Kotryna Burneikytė, Gintarė
Kokanauskaitė.

3-ių kl. mokiniai

Gabrielė Kalytytė, Benediktas Gelažius, Algirdas Karnilavičius, Dyja Ditkutė, Lėja Otilija Dūdaitė, Norvydas Giedraitis, Džiugas Kaniuka, Rytė Mardosaitė, Eimantė Miknevičiūtė, Ignas Leontjev, Patrikas Okinčic, Augustė Sakaitytė, Gustas Trimonis, Jovilė Karpuškaitė, Liepa Dumbravaitė, Liepa Kiaušaitė, Adomas Pimpė, Lukas
Velez Irizarry, Saulė Černiauskaitė, Jovita Jurėnaitė, Maja Morozova, Danielė Noreikaitė, Saulė Puodžiūnaitė, Augustė Ramanauskaitė, Paulius Šinkūnas, Viktorija
Usovaitė, Rokas Verikas, Augustas Žibutis, Augustė Žukauskaitė, Vincentas Mačiulis, Kamilė Mažuolytė, Žygimantas Viskanta, Gerardas Gasiūnas, Greta Talijūnaitė, Viltė Augulytė.

4-ų kl. mokiniai

Benitas Setkauskas, Renata Kopūstaitė, Ray Ignas Koutonin, Lukrecija Matulevičiūtė, Ugnė Trinkūnaitė, Kevinas Kuznecovas, Raigardas Falkas, Viktorija Rudytė, Lukas Pičuginas, Dija Lukinaitė, Monika Kazlauskaitė, Deimantas Gervė, Ineta Žemaitytė, Aistė Žvikevičiūtė, Albertas Grinevičius, Akvilė Gelūnaitė, Tajus Šliužas, Gabija Barnackaitė, Tomas Gribauskas, Pijus Čepaitis, Sibilija Kalinina, Emilis Slabada, Kevinas Kuznecovas, Tomas Gribauskas, Nojus Vaiciukas, Patricija Jovaišaitė, Domantas Kurminas, Antanas Trimakas, Brigita Chmelevskytė.

2015-2016 m.m. „Šeškiuko garbės“ nominantai –  mokiniai, garsinantys mokyklos vardą už mokyklos ribų.